vs. kehitysjohtaja
Minna Laitila
puh: 040 830 2399
minna.laitila@seamk.fi



Etelä-Pohjanmaa
kehittamissuunnittelija

Anne Saarijärvi
puh: 040 830 3950
anne.saarijarvi@seamk.fi



Keski-Pohjanmaa
kehittämissuunnittelija

Iiris Jurvansuu
puh: 044 7809 976
iiris.jurvansuu@soite.fi



Pohjanmaa
kehittämissuunnittelija

Tuula Mulju
puh: 040 524 9933
tuula.mulju@vaasa.fi



Pohjoismaisen erityistehtävä

kehittämissuunnittelija

Marjo Hannu-Jama
puh: 040 136 5972
marjo.hannu-jama@vaasa.fi



PRO SOS – uudenlaista sosiaalityötä yhdessä rakentamassa –hanke

 

hankejohtaja

Jutta Paavola

puh: 040 868 0888

jutta.paavola@seamk.fi

hanketyöntekijä

Heli Huhta
puh: 040 868 0855
heli.huhta@seamk.fi

projektisihteeri

Tuula Hautanen

puh: 040 830 3988 tuula.hautanen@seamk.fi


_______________________

 

Kansa-koulu II -hanke Määrämuotoisen kirjaamisen tuki sosiaalialalla

aluekoordinaattori

Päivi Niiranen
puh: 040 680 7115
paivi.niiranen@seamk.fi

 


Pohjanmaa

tulostettava sivu

SONet BOTNIAn Pohjanmaan ohjausryhmä 2018-2019

 

varsinainen jäsen

varajäsen

Erkki Penttinen Vaasa sosiaalityö ja perhepalvelut

Pirjo Wadén Vaasa

Sonja Nyback Rannikko-Pohjanmaan sosiaali- ja perusterveydenhuollon ky

Jarkko Pirttiperä Rannikko-Pohjanmaan sosiaali- ja perusterveydenhuollon ky

Helena Lahtinen Laihia

Hannu Happonen Laihia

Tuula Jäntti Vaasan seudun yhdistykset ry

Anne Salovaara-Kero Kriisikeskus Valo

Johanna Yliviitala Vaasanseudun sosiaalipsykiatrinen yhd

Kirsi Ikäheimonen Vaasan setlementti

Hanna Pitkänen Muisti-Luotsi

Sari Somppi, Rikosuhripäivystys

Pia Wik VSHP perusterveydenhuollon yksikkö

Maria Hammar VSHP perusterveydenhuollon yksikkö

Seija Ollila Vaasan yliopisto

 

Katri Viitasalo Kokkolan yliopistokeskus Chydenius

 

Riku Niemistö LaPe-muutosagentti

Ulla Isosaari Vaasan ammattikorkeakoulu

Heidi Blom Vaasan ammattikorkeakoulu

Tony Pellfolk Yrkeshögskolan Novia

Annika Wentjärvi Yrkeshögskolan Novia

Varpu Rajaniemi Pohjanmaan liitto

 

Alice Backström Mustasaari

Christine Widd Vöyri

Jussi Björninen Vaasa

Teemu Paavola Vaasa

Peter Granholm Pietarsaaren seutu

Carola Lindén Pietarsaaren seutu

Tuula Mulju SONet BOTNIA siht. esittelijä

 

Arto Rautajoki SONet BOTNIA

vs. kehitysjohtaja Minna Laitila SONet BOTNIA

 

 

 

 

 

på svenska suomeksi