vs. kehitysjohtaja
Minna Laitila
puh: 040 830 2399
minna.laitila@seamk.fi



Etelä-Pohjanmaa
kehittamissuunnittelija

Anne Saarijärvi
puh: 040 830 3950
anne.saarijarvi@seamk.fi



Keski-Pohjanmaa
kehittämissuunnittelija

Iiris Jurvansuu
puh: 044 7809 976
iiris.jurvansuu@soite.fi



Pohjanmaa
kehittämissuunnittelija

Tuula Mulju
puh: 040 524 9933
tuula.mulju@vaasa.fi



Pohjoismaisen erityistehtävä

kehittämissuunnittelija

Marjo Hannu-Jama
puh: 040 136 5972
marjo.hannu-jama@vaasa.fi



PRO SOS – uudenlaista sosiaalityötä yhdessä rakentamassa –hanke

 

hankejohtaja

Jutta Paavola

puh: 040 868 0888

jutta.paavola@seamk.fi

hanketyöntekijä

Heli Huhta
puh: 040 868 0855
heli.huhta@seamk.fi

projektisihteeri

Tuula Hautanen

puh: 040 830 3988 tuula.hautanen@seamk.fi


_______________________

 

Kansa-koulu II -hanke Määrämuotoisen kirjaamisen tuki sosiaalialalla

aluekoordinaattori

Päivi Niiranen
puh: 040 680 7115
paivi.niiranen@seamk.fi

 


Laskutusosoite

tulostettava sivu

Arvoisa yhteistyökumppani


Seinäjoen ammattikorkeakoulutoiminta siirtyy 1.1.2014 alkaen Seinäjoen Ammattikorkeakoulu Oy:lle.


Uudet yhteystiedot 1.1.2014 alkaen:


Nimi Seinäjoen Ammattikorkeakoulu Oy
Y-tunnus 2539767-3
Osoite PL 412, 60101 Seinäjoki
(Käyntiosoite: Kampusranta 11, Frami F, 60320 Seinäjoki)
Puhelin 020 124 3000
Verkkosivut www.seamk.fi
Henkilökunnan sähköpostit etunimi.sukunimi@seamk.fi

 

 

Sähköinen laskutus


Ensisijaisesti toivomme laskut sähköisesti alla olevien tietojen mukaisesti.
OVT-tunnus 003725397673
Operaattori CGI / 003703575029


Mahdolliset paperilaskut voi toimittaa osoitteeseen: Seinäjoen Ammattikorkeakoulu Oy, PL 290, 00038 LOGICA.
Yhteyshenkilöinä ostolaskuihin liittyvissä kysymyksissä toimivat Kirsi Nivukoski 040 830 0444 ja Riitta-Liisa Toppari 040 830 2158 (etunimi.sukunimi@seamk.fi).


Pyydämme merkitsemään kaikkiin laskuihin yksikön nimen, tiedon tilaajasta sekä toimitusosoitteen.

på svenska suomeksi